Na masáž sa môžete objednať na nasledovných kontaktných číslach
Kraniosakrálna terapia je opticky jemné pôsobenie na telo, dotyková masáž cez oblečenie, kde sa dotýkame konkrétnych miest a spúšťových bodov. Pracujeme s pulzáciou tela, ktorá sa optimalizuje, najmä v oblasti: hlava, krk, ramená, solar, kríže, bedrá, kostrč, kolená a členky.

I keď je "opticky" jemná, dosah je hlboký a individuálny. V podstate kam si človek dovolí ísť, koľko sa sám sebe otvoriť, toľko prijme. Počas stretnutia sa dozvedá že je to bezpečné a dovoľuje si stále viac.

Jedna z výhod:  klient je kompletne oblečený v pohodlnom odeve (najlepšie tepláky a tričko) a prípadne má na sebe ešte ľahkú prikrývku pre väčší pocit bezpečia

Hlavný rozdiel medzi "klasickou" a biodynamickou formou kraniosakrálnej terapie
- je najmä v tom, že pri biodynamickej forme sa absolútne rešpektuje i to, kam chce klient zájsť na fyzickom tele, či sa vôbec chce pohnúť alebo nie, prípadne akým smerom. Nedochádza k umelým "zastaveniam" znemožnením pohybu prípadne jeho vynucovaním.
- to isté sa týka pri práci na energetickej úrovni a pri technike "oslovovania" klienta jeho menom
=> idem tak blízko ako má klient nastavené hranice, upravujem dotyk na tele na základe vyjednania hraníc (príklad - ak klient potrebuje mať pri dotyku medzi sebou a mnou svoju ruku alebo deku príp. vankúšik - je to jeho dobrá voľba)

- Oblasti pôsobenia: vyjadrovanie, udržanie si osobných hraníc, uvoľnenie celého organizmu, nabudenie organizmu, sexualita, kĺby, väzivové záležitosti...fyzické, duševné( emócie, myšlienky) i duchovné pôsobenie.

...každá živá bytosť má svoj vlastný rytmus, človek na rozdiel od rastlín pulzuje týmto spôsobom niekoľko krát v priebehu pár minút. Voláme to Dych života ...

Pozývam Vás na biodynamickú formu kraniosakrálnej terapie

Go to top