strom z kamenaVážené Ženy a Vážení Muži
Pozývam Vás na nevšedný kurz o spojení sa s kvalitami Vaších Kostí a väzív. Ak  chcete upraviť postavenie Vášho fyzického tela, možno poliečiť si nejaké boľačky, spoznať o čo Vám v skutočnosti ide v pravcovnom alebo súkromnom živote, či ho žiť ľahšie a pravdivejšie. Nájsť v každodennom živote väčšiu stabilitu, oporu a bezpečie. Kurz budem viesť zrozumiteľne a zážitkovo v Duchu "Šamanskej kraniosakrálnej terapie" a pomocou jej princípov sa zameriame na to pevné a bytostné vo vašich životoch. Kuirz je vhodný ako pre úplných laikov tak i pre absolventov krniosakrálnej terapie. Je výbornou príležitosťou si novoročne nastaviť ďalší rok.
 
 
Keď som v r.2015 prvý krát uvažoval o lektorovaní kurzu „Kosti“, tak som pri príprave cvičení postupne viac a viac cítil, že som vďačný za to že mám telo a kosti v ňom. Vtedy som si uvedomil túžbu byť schopný vystúpiť z tých rôznych podmienených reakcií a návykov, byť sám pre seba jasnejší a skutočne „bol“ vďačný za Život a užíval si ho. Spätne si uvedomujem, že mi obdobia príprav na kurzy Kostí (do súčasnosti 6 kurzov) a ich sprevádzanie prinieslo mier a pokoj.
 
Teraz opäť ponúkam kraniosakrálny kurz s témou Kosti, na ktorý Ťa srdečne a zvedavo pozývam. Pochopil som čo je potrebné podať inak, ako spraviť kurz zážitkovejším a štrukturovanejším. Kurz je druhým v poradí, teda slangovo Kranio 2. Pokiaľ viem sa to takto cielene nikde nerieši vzhľadom k Dychu života, a teda som sa toho chopil. V téme „Kosti a väzivá“ som sa ocitol v svojom podvedomom svete s dovtedy neznámymi vnútornými postavami, ktoré ma prekvapili a posilnili. Niektoré boli moji zabudnutý či ohrdnutý predkovia, spomienky mojej Duše, iné oslobodenie sa od niektorých spoločenských návykov „mať to tajomne a ťažko“. A vďaka tomu som sa uvoľnil a spevnil i fyzicky.

Čo vlastne predstavujú kosti v každodennom živote?
Pre mňa a kopec ľudí čo som sprevádzal schopnosť ísť k jadru veci, pevnosť, pružnosť, rast, jasnosť. Spevnenie a ochranu tela. A i históriu našich predkov, rodov, klanov. Občas i to zabudnuté, s čím nie sme vedome v kontakte, iba kdesi tušíme že toto by sme nemali žiť či niesť my, i keď vlastne nevieme presne prečo.

Začať pracovať na téme kosti je tak trochu vychádzanie z komfortnej zóny, konfrontuje nás s našou históriou verzus čo chceme kdesi v hĺbke naozaj pre seba. Konfrontuje nás s pocitmi ostychu, zraniteľnosti a hanby si jasne a priamo dovoliť to svoje. A dovoliť s úctou tomu starému odísť, ak je už pre nás nefunkčné.
 
kostry pri taboraku
 Preto mám skúsenosti, že je to výživná a krásna téma, prinášajúca nové kvality a silu a súčasne občas na hranici komfortu skrývajúcich sa častí nás. Ale... pokiaľ chcem/e žiť svoje životy a nie príbehy iných, nedá sa jej vyhnúť. Jedno podporuje druhé, v tomto prípade cítenie si svojich kostí a väzív vyššie spomínané kvality a mnohé iné.

Pretože základom konfliktov vo vzťahoch sú najmä nejasnosti plynúce z toho či sa cítime dostatočný. A ticha a tajomstiev, neochoty postaviť sa fyzicky, psychicky či spirituálne na vlastné nohy ako dospelé bytosti, ako „proste muži“ a „proste ženy“.  V okamihu keď si dokážem cítiť Kosti v Tele, dostávam sa k špeciálnej kvalite, novému zdraviu. Pomáha mi sa oslobodzovať z  pocitov telesných bolestí i neuvedomelej hanby. Pomáha mi to stáť pevno svojej sile a ochote byť zraniteľný, a teda fyzicky i psychicky dostupný.
 
 
vnutro kosti 2

A toto skúmanie a skúsenosti ako cítim svoje kosti ma viedlo k vytvoreniu zdieľania pre kurz Šamanskej kraniosakrálnej terapie 2 – Kosti. Srdečne Vás na neho pozývam, poďte si v kruhu tých čo sa chcú mať podľa seba lepšie láskavo objať svoje Kosti a väzivá...
 
 
 
 
 
 

Kurz je vhodný aj pre tých, čo ešte kurz Kraniosakrálnej terapie neabsolvovali.
                 
 
 
 Moji pomocníci na kurze: kostra Daniela a lebka František ⯑
 
František lebka uvoľnenákostra Daniela                    
 
Ak Ťa zaujíma niečo z toho čo ponúka téma Kosti, pozývam Ťa na kurz: Šamanská kraniosakrálna terapia 2 – „KOSTI a VäZIVÁ“

Kedy: 12.1.-16.1.2018; začiatok 9hod, ukončenie 16.1.2017 o 15hod
Kde: Biorezonančné centrum, Pluhová 40, Bratislava (rodinný dom)
Cena: 350 € / 8925,-CZK strava a ubytovanie vo vlastnej réžii (kúsok od centra sú bioreštaurácie)
- spôsob platby vám bude oznámený mailom

Koho kontaktovať: Marek Bohunický, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. ; mobil: +421 910 210 830
 
zľava: pri zaplatení kurzovného do 6.12.2017 = 20€
storno:  do 6.12.2017 = 0% kurzovného, od 6.12.2017 = 100% kurzovného
 
Čo si priniesť so sebou: pohodlné oblečenie, zošit formátu A4, pero a ceruzku
 
Ak ˇmáš chuť si pozrieť pár mojich videí na YouTube, tu je link:https://www.youtube.com/watch?v=WEx5JpbTqO0&t=32s
 
s úctou a láskou k tomu čo nás vedie
 
 
Marek Bohunický
 
 
-----------------------------
 
Marek Bohunický – škola Človeka
individuálne a skupinové sprevádzanie
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.skolacloveka.sk
+421 910210830
Go to top