deti v násVážené ženy a vážení muži, srdečne Vás pozývam na stretnutie, ktorého zámerom je skúmanie, porozumenie a prehĺbenie intimity a dobrého pocitu v svojom Tele v každodennom živote. Pokiaľ máte záujem porozumieť vzťahovým a energetickým súvislostiam vo vzťahu k svojmu Telu, druhým ľuďom a naučiť sa v nich lepšie „chodiť“, čítajte informácie ďalej.

Každý potrebujeme byť videný, počutý, cítiť sa prijatý a naplnený tým čo je pre nás dôležité. A zároveň mať odvahu si to vypýtať, zobrať a prijať. Prebrať zodpovednosť za to, že sa chceme mať viac než len „dobre“, viac než len „dá sa prežiť“. V tom nám pomáha prijatie svojho Tela a jeho múdrosti, keď sa cez neho prejavuje naša osobitá múdrosť a Sila. A súčasne prekročiť spoločenské dogmy a pozvať svoju animálnu silu, „dobrú agresiu“ z panvy do srdca, aby srdcu dala silu žiť v osobnej pravde.

Mojou motiváciou je ponúknuť vám priestor si zadefinovať čo a ako chcete a potrebujete. Nie iba ako víziu - ezoterický úlet - ale reálny radostný pocit vyvierajúci z hĺbky vás. Spojiť sa s odvahou vnímať kam Vás vedie Život a vykročiť ak už je váš čas. Zažívať sami za seba i vzťahovo intímne - kamarátsky, partnersky či pracovne.. Aby ste ľahšie dokázali komunikovať a prejaviť seba i napriek počiatočným pocitom hanby a zraniteľnosti. A tá je občas brutálna, však? Ale my máme v sebe Zdroje, o ktorých často ani netušíme...
 

Na stretnutí ponúknem cez rôzne cvičenia, otázky a zdieľania možnosti budovania odvahy a zručnosti pre komunikáciu svojich potrieb. Tak, aby ste ich postupne mohli napĺňať v každodennej realite a "odčarovať" to, čo Vám v tom bráni. Tu budeme spolu skúmať akú blízkosť pre seba potrebujete v osobných či pracovných vzťahoch, aké dotyky a telesnú intimitu. Blízkosť či nastavenie hraníc. Môžete si dovoliť skúmať to zakázané či to čo ešte neviete že vám robí radosť. Je to čas pre vás.

Oplatí sa spýtať svojho partnera / partnerky či majú záujem s Tebou rozvíjať spomínané kvality vo Vašom vzťahu. Pretože prinesiem rôzne cvičenia na otváranie srdca i tela.

Čakajú Vás:
- cvičenia s vlastnými hranicami, základy prejavenia fyzickej a psychickej Sily
- zdieľania v kruhu bezpečia – každý strach či hanblivosť kt. sú vypovedané strácajú svoju Silu
- kontaktná improvizácia – dôvera vo vnútorný tanec svojho tela
- spojenie sa so svojím Silových zvieraťom
- ľahké dotyky a masáže pre tých čo budú chcieť
- ale hlavne to čo budete potrebovať ako skupina práve „tu a teraz“ ...

„Každý sa môže zapojiť naplno a nik nemusí čo nechce“ je heslom stretnutia. Je na Tebe koľko si dovolíš, prinesieš alebo si zoberieš. Ak chceš, máš tu svoje dobré miesto. Môžeš ísť tak pomaly alebo rýchlo, ako Ti bude vlastné.

 

Zakladateľ bioenergetiky A. Lowen vravel, že našu schopnosť prežívať radosť, naozaj hlbokú radosť ukotvenú a prežívanú cez telo a nielen v mysli, máme iba keď sme zdravo spojený so svojou telesnosťou a schopnosťou nastaviť efektívne hranice. Tak budete mať možnosť sa stretnúť so svojou špecifickou Silou a vniesť jej kvalitu do každodenného života.

 

Viacej informácií o mojom pohľade na vec nájdete na webe www.skolacloveka.sk a napríklad linku:
https://www.youtube.com/watch?v=WEx5JpbTqO0&t=26s 

 

Termín: 13.-15.7.2018
Kde: Ekolor, Južná trieda 82, Košice
Trvanie: pia: 17-20:30h,  sob 9-19h a ned 9-16h.
Cena: 100€ / zľava pre pár bývajúci v spoločnej domácnosti -20€
Zľava pri platbe do 20.6.2018 je -20€, Storno: od 25.6.2018 je 100% kurzovného
Platba: úhradou na účet ktorý bude zaslaný záujemcom
Prihlášky a bližšie informácie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , mobil: +421 910 210 830
 
Na všetkých a spoločné objavovanie sa zvedavo teším, 
lektor Marek Bohunický
 
vrniaca cica na hrade
 
 
 

Marek Bohunický

viac informácií o mne nájdete kliknutím sem