Srdecne vas vsetkych pozdravujem,

                                           Valor - Odvaha      Thieves - Zlodeji zmes      JOY - Radosť      PanAway

Predstavím Vám pár esencialnych olejov firmy Young Living.

Jedna cast je pre bezne denne pouzitia, dalsie su  sucastou sady pre aromaterapeuticku masaz zvanu Raindrop – dazdova kvapka. Oleje majú reálne využitie na symptómy fyzického tela, psychickú sféru i na spirituálnej rovine. Pomáhajú harmonizovať i odhaľovať potrebné témy života.

Na tomto mieste Vám ponúkam prehľad rôznych esencií, ktoré používam v svojom osobnom živote pre seba i v práci. Tie, s ktorými mám osobnú skúsenosť. Keďže väčšina z nich má široké pole použitia, pomenujem jednotlivé firmy a základné informácie o ich filozofii, produktoch a využití. Jednoducho kliknite na hrubo vyznačený text, a otvorí sa Vám viac informácií o danej téme. Sú to informácie, ktoré s úctou použijem ako prelink zo stránok priateľov a kolegov najmä z Českej republiky. Načo duplikovať to, čo už je kvalitne spracované.

 

Young Living esenciálne oleje a výrobky - je link na český preklad renomovanej americkej firmy, ako jednej z mála na svete, čo sa zaoberá výrobou čistých esenciálnych olejov terapeutickej kvality A. Voláme ich i živé oleje, pre spôsob spracovania a účinkov. Firma vyvinula i jedinečnú masáž založenú na múdrosti Matky Zeme, ktorú v sebe tieto oleje uchovávajú. S touto múdrosťou v tele sa vieme naladiť na intuíciu, ísť zdravý svojou vlastnou cestou. Masáž sa volá "RAINDROP - Dažďová kvapka". Prvý kurz na Slovensku sa konal v priestorch školy Človeka v Bratislave, vo februári 2013. Ďalšie kurzy sa plánujú zhruba každé 3 mesiace.

Toto je pre mňa firma, ktorá ponúka najvyššiu bežne dostupnú kvalitu olejov s plnou informačnou podporou ich užívania. Vlastná domáca stránka firmy je www.youngliving.com Pre objednanie olejov je potrebná bezplatná registrácia, tieto informácie Vám môžem podať osobne i ukázať všetko potrebné ku komfortnému používaniu.

Esencie slobodne žijúcich zvierat - Wild Earth Animal Essence - link na českú stránku manželov Kaiserových, ktorí sú hlavnými distributérmi rôznych esencií pre Českú republiku i Slovensko. V spolupráci s nimi organizujem na Slovensku semináre s majiteľom firmy a tvorcom esencií, plných šamanskej múdrosti zvierat - Danielom Mapelom, MA, z USA. Pozval som Daniela na Slovensko, a budeme druhou krajinou v Európe, kde sa bude konať seminár "Liečenie vnútorné dieťaťa - návrat k nevinnosti".

Vlastná domáca stránka firmy je www.animalessence.com

ďaľšie informácie pridávam postupne

Go to top