Prečo podľa mňa neexistujú bloky

október
utorok
31
https://youtu.be/WEx5JpbTqO0 Ahojte, tu s Vami zdieľam svoje porozumenie v tom, ako narábam s "odblokovaním", ako vnímam tému chránenia sa a zraniteľnosti. Prečo vnímam že novou cestou - pre mňa úctivejšou a láskavejšou - by mohlo byť zmeniť svoj postoj k potrebe sa chrániť a...

telo ako kompas

 

 Tělo a jeho moudrost. Tělo a nevinnost. Tělo jako kompas našeho života.

Přijměte pozvání na úvodní seminář cyklu Body Intelligence (BQ), který vznikl ve spolupráci s projektem Škola človeka.
Šest dní se necháme vést našimi těly. Dovolíme jim a sami sobě zkoumat, kam nás tělo vede. Společně prožijeme jeho moudrost. Napojíme se na dech života. Oblékneme se do svého těla.

Tato šestidenní cesta je možnou iniciací v těle. Můžeme říci ANO našemu tělu. Můžeme překročit dlouholeté společenské paradigma “tělo je hříšné”. Je to počátek léčení. Je to počátek pocitu jsem v bezpečí a chráněný.

Dollarphotoclub 77903746Ahoj Ženy a Muži,

konečne vás pozývam na Tantrický seminár, ktorý som dlho sľuboval. Na stretnutí absolventov i na Kranio 5 sme zistili, že to čo nás posúva ďalej ako ľudí i asistentov je v prvom rade dovoliť si to sami pre seba. Nasať to čo sami potrebujeme, presne našim spôsobom. A niekedy to ešte len odhaliť pomocou snivania tela. Tento seminár nebude o kraniosakrálke alebo primárne o učení sa - nie nie. Bude o zdrojovaní, nasávaní a prijemnom čase pre seba samých, tanci tiel a duší...  Môžete prísť sami alebo s partnerom/kou.

Go to top