Dollarphotoclub 77903746Ahoj Ženy a Muži,

konečne vás pozývam na Tantrický seminár, ktorý som dlho sľuboval. Na stretnutí absolventov i na Kranio 5 sme zistili, že to čo nás posúva ďalej ako ľudí i asistentov je v prvom rade dovoliť si to sami pre seba. Nasať to čo sami potrebujeme, presne našim spôsobom. A niekedy to ešte len odhaliť pomocou snivania tela. Tento seminár nebude o kraniosakrálke alebo primárne o učení sa - nie nie. Bude o zdrojovaní, nasávaní a prijemnom čase pre seba samých, tanci tiel a duší...  Môžete prísť sami alebo s partnerom/kou.

Rozhodol som sa vám i sebe ponúknuť seminár, ktorý nebude o kraniosakrálke, i keď tam môžete zúročiť všetko čo ste sa kedy naučili. Odpovedám na svoju potrebu zdieľať s vami môj pohľad na blízkosť, dotyky, prijímanie a dávanie tak ako som to ešte neurobil, lebo som sa bál ako ma budete brať a ako ma bude brať tantrická komunita, keď zruším niektoré dogmy, fámy a transy.

Je to priestor pre obyčajné zažívanie blízkosti, pohladenia, zdieľanie svojich radostí a starostí. Dopriať si čas proste len tak pre seba. Zazdrojovať sa dotykom, ktorý bude pravdivý a pre vás. Nasať chvíle prítomnosti, ktorá nás oceňuje práve tak ako sme. Zatancovať si svoj tanec divokosti a nežnosti. Môžete prísť sami alebo s partnerom/kou.


Chcete si dovoliť nechať sa dotknúť tak ako cítite že to potrebujete? 
Možno objaviť potreby o ktorých hlava netuší, ale srdce a telo áno? 
Nasať a zazdrojovať sa, vďačný za svoje telo?


Ukážem vám čo pre mňa znamená tantra po 15tich rokoch skúmania a vďačnosti, a vy si so sebou zoberiete čo uznáte za vhodné. Takže, toto nebude o učení sa kraniosakrálky, ale o zažívaní dotyku a učení sa prijímať a dávať svoje obyčajné Ja.
Tak vás pozývam na 2,5 dňové stretnutie, kde spoznáte mňa i moje korene z ktorých vychádzam: Ale hlavne sami seba a svoje prirodzené potreby.

 

Kedy? 14.-16.9.2018, pia: 18 – 21:30, sob: 9-21:30, ned: 9-16h.
Kde? Podľa toho koľko vás bude buď niekde na chate blźko BA alebo v nových krásnych priestoroch na Pluhovej 42, Bratislava
Cena? 160.-€ zľava: do 13.8.2018 je 20€
Storno: 3 týždne pred konaním 100%
Zvyšné informácie a prihlášky: Marek Bohunický, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. mobil: +421 910 210 830

 

Zvedavo na vás a spoločné zážitky v skupine

 

Marek s psíkom

 

Marek Bohunický

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
Mobil. +421 910 210 830
www.skolacloveka.sk