Zdieľania účastníkov na partnerský seminár sem dávam tak ako prišli, bez úpravy:

  • Oceňuji pokrok a uvedomění. Doporučil bych Tvúj kurz pro směrování a energii. Děkuji za pomoc na cestě vpřed. J.
  • Co mi to přineslo? K bytí v Síle. 2. den každé cvičení vedlo k nějakému dúležitému zjištění. Vedlo mě to ke mně samotnému. Potřebovali jsme v nejakém momentě odejít a být sami a tomu jsi nestál v cestě - to je ok. Dík, bylo to velmi posouvající. M
  • Jiné než jsem očekávala :) Každá aktivita mi přinesla nové poznání o mně, i v tu chvíli neočekávané. Dojmy doznívali i počas noci a přicházeli ke mně další nové informace od mého Těla. Velmi intenzivní sebepoznávací kurz. Doporučuji každému, kdo touží po sebepoznání a poznání energie, která proudí v jeho vztahu. T.
  • Oceňuji tempo, ve kterém jsme pracovali, sdílení. Doporučení ostatním: Pro laskavý, bezpečný přístup a prijímaní nových informací přes prožitky a pocity.
  • Som spokojná so sebou, so seminárom, s Tebou (Marek :) ) určite budem odporúčať formou rozprávania svojich pocitov a zážitkov. Vysoká profesionalita Mareka bola príjemným prekvapením, Cítila som bezpečie z vedenia. Mohla som sa uvoľniť a pracovať dovoľovať si to, kvôli čomu som sem prišla. Seminár za všetky "drobné". V jednoduchosti života je krása, Srdečne ďakujem. Za všetko. I.
  • Netreba roky sa učiť a meditovať aby sa vyriešili ptoblémy vo svojom živote, stačilo by načúvať svojmu telu. Ide to rychlejšie. Máli informácií zdieľaných čo sa deje na workshope a aké to môže mať prínos alebo následok. Odporučím všetkým ktorí si myslia že už všetko vedia. G.