nohy na traveŽeny a Muži. 

Pozývam vás na víkendové stretnutie o tom, ako skĺbiť rozdielne spôsoby bytia so sebou a vo vzťahoch. Klienti sa mi často sťažujú na oddelené žitie sexuality a intimity, náročnosť zraniteľnosti do ktorej nás stavia potreba rozšíriť svoje vzťahy A) nielen do srdca ale i do animálnej sexuality B) rozšíriť sex do intimity. Ako pozvať do vzťahu Telesnosť, Dušu i Spiritualitu v jednom.


Workshop prináša dôležité teoretické, ale hlavne praktické zážitky vašej vlastnej skrytej múdrosti. Pomocou spojenia prvkov Proces-orientovanej práce, Kraniosakrálnej terapie, tantry a bojových umení budeme skúmať ako by ste to mohli mať pre seba ľahšie, krajšie a radostnejšie.


Je nielen pre jednotlivcov ale i pre páry, a je zameraný na to, čo zrovna budete potrebovať najviac:

ruky spolu- Prehĺbiť porozumenie a intimitu sami so sebou
- Spoznať ako narábate s energiou vo vzťahoch a čo s tým môžete urobiť - cvičenia
- Zazdrojovať sa v príjemnom stretnutí zdieľaním a masážami
- Prehĺbiť svoju schopnosť komunikovať čo skutočne potrebujete
- Nastaviť hranice na to čo potrebujete inak
- „načúvanie“ dotykom a oslobodzovanie tela do pohybu a dychu

- ... a to čo dynamika workshopu prinesie s vašimi potrebami

 

 

Kedy: 19.-21.10.2018 (19teho od 16:30 – 20:30, 20teho 9-20h, 21ho 9 -13:30h)

Kde: Biorezonančné centrum, Pluhová 42, Bratislava
Kurzovné: 150€
Skupina max 10 záujemcov. Kurzovné zahŕňa občerstvenie, nápoje čaj a kávu počas workshopu. V cene sú tlačené materiály a esenciálne oleje používané počas workshopu.
Storno: 50%, a 10 dní a menej pred workshopom 100%

Prihlášky a informácie: Marek Bohunický, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., mobil: +421 910 210 830
Lektor: Marek Bohunický

 

intimita

 

 

 

 

Niečo o mne:


Marek s psíkom

Som 41ročný muž a 14 rokov i otec, ktorý väčšinu svojho života strávil skúmaním sily a slabosti, pohybu a dotyku. Zhruba 25 rokov vediem rôzne skupiny kurzov masáží, kraniosakrálnej terapie, sebaochrany a tantry. Posledné roky ma viedli k spojeniu kvalít jednotlivých prístupov, ktoré ma inšpirovali. Najmä Proces-orientovaná psychoterapia, Systemické konštelácie, Kraniosakrálna terapia a Bojové umenia. Pomocou pohybu, dotyku a zvedomenia sa v Tele budeme skúmať ako by ste to mohli mať pre seba ľahšie, krajšie a radostnejšie. Tento systém som nedávno nazval „Body Intelligence“.  

Zistil som, a klienti mi to neustále potvrdzujú (referencie), že je nutné sa viacej dozvedať o sebe ohľadne komunikácie hraníc, hanby, odvahy a toho o čom snívame a si ne/dovoľujeme. Ako je možné ostať v spojení so sebou a svojej sile a súčasne byť vo vzťahu.