prsia tricko

Ahoj Ženy a Muži. 
Prajem vám nádherné jesenné dni, s ich výdychovou energiou a podporou púšťať to čo už chce odísť. Aby mohlo prísť niečo nové.
 
Mnohí ma žiadali, aby som spravil workshopy špeciálne pre citlivé témy každodenného života. Ponúkam prvú z nich. Workshop, ktorý verím budete môcť využiť ako v osobnom, tak i profesionálnom živote. Počujem vás, ženy a dievčatá. Načúvam vám pozorne mnoho rokov. A mnohé ste si želali, aby som pripravil špeciálne stretnutie, kde si budete môcť vzájomne prispieť k liečeniu citlivej a dôležitej témy. Je to náš vzťah – mužov i žien - k prsiam.

Zdá sa, že je jedno či sú malé, stredné alebo veľké. Že je jedno aký majú tvar, typ či farbu. Sú pod paľbou neadekvátnej pozornosti v príliš mladom veku a často krát od nášho postoja k nim závisí i hodnota či úcta, akési postavenie ženy. Inak sa v spoločnosti dívame na ženy a s malými než s väčšími prsiami. Je to zahanbujúce, zraňujúce a zavádzajúce.

Formuje to naše vzťahy i to, ako si vyberáme ľudí do svojho života. Našu sebaúctu a sebahodnotu. Sebalásku. Nevieme to zmeniť v spoločnosti lusknutím prstov. Ale vieme to postupne premeniť u seba samých, v našich intímnych vzťahoch. Pretože nás to všetkých ovplyvňuje viac, než sa zdá a sme si ochotný pripustiť...

Viete si predstaviť že keď sa dotknete pŕs, budete v nich cítiť človeka ktorý ich nosí? Že nebudú iba „vec“, cez ktorú sa nedovidí na srdce ktoré je za nimi? Čo keby sme v dotyku dokázali uctiť ako prsia, tak i Dušu človeka v nich? Osobne, konkrétne.

Pozývam vás na stretnutie, kde budeme zdieľať a verím že i nachádzať úctivý, adekvátny a radostný vzťah k svojim prsiam.

 

Kedy: 1- 2.12.2018
sobota: od 9 – 19h
nedeľa: 9 – 15h
────
Kde: Pluhová 42, Bratislava 3
Cena: 120€
────

KONTAKT A INFO:

Marek Bohunický
www.skolacloveka.sk 
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
+421 910 210 830


Marek Bohunický