co Ta nezabije to Ta posilni                                    

 Váž. priatelia po roku prišiel opäť čas, kedy vás pozývam na pokračovanie kurzov Šamanskej kraniosakrálnej terapie, konkrétne téma Svaly, Zdravý pohyb, Hlas a Sila.

Dostal som od vás hodne otázok či urobím ešte niečo v tomto Duchu, tak vás s radosťou pozývam. Téma Sily a Slabosti, Nádychu a Výdychu, Zvuku a Ticha v nás. Ak sa chcete o seba a Sile naučiť niečo nové, oddýchnuť si z každodenného zhonu, načerpať Sily.... ste vítaní.

 

Kurz bude trvať 5 dní ktoré strávime spolu na chate, aby ste mali dostatok času spoznať a nasať všetko potrebné. Už ako bolo jasné na prvom a pre niekoľkých z vás na druhom kurze, vždy je to i o nás samých, kt. sprevádzame klientov. Budeme skúmať i Silu a Slabosť, Rýchlosť a Pomalosť, Ticho a Hluk. Beriem i veľkú lapu a boxeristické rukavice, aby ste do nej mohli bezpečne búchať. Prebudíme nohy aj ruky, kurz je otvorený spoznaniu sa s každým svalom Vášho tela. Vytvoríme bezpečnú atmosféru na nasatie mačacej slasti z tela.

V prvom rade budete spoznávať sami seba, uvoľňovať staré a prijímať nové práve tak, ako budete chcieť. A popri tom sa naučíte, ako sprevádzať druhého človeka vo vrstve svalov, intenzívnejšieho dotyku, pohybu a vydávaní zvukov. Spojíme sa so svojou Silou priamo v Tele a psychike.

Áno, všetci čo ste sa tešili na „poriadnejší“ dotyk – v tejto vrstve budeme hmotnejší a mäsitejší ☺

 

svaly dve postavy                  svaly 650 ich            

 

 

Takže čo vás čaká, ak prídete?

- práca v úrovni svalov, nahmatanie si celej svalovej kostry človeka
- rozvíjanie a zväčšovanie nedokončených pohybov, zvukov a gest
- Sila a Slabosti, Hanblivosť a Odvaha - psychosomatické harmonizovanie v štýle kraniosakrálnej biodynamiky, Proces orientovanej psychológie, šamanizmu a intuitívneho pohybu
- ako hmotne a energeticky rozhýbať chrbticu, kosti a orgány
- čo sa udeje v živote, keď človek dovolí slobodne tiecť energii „cez“ svaly – flow pocitov a energie
- stelesnenie konceptu „snového tela“ a jeho využitia pre bežný život a rozhodovanie sa
- podrobnejšia prax s hranicami, signálmi a komunikáciou
- upevnenie schopnosti cítiť všetky druhy pulzácie Dychu života a s nimi asistovať

... - v skratke na jednu stranu budete mať možnosť spoznať seba tak ako sa nepoznáte, na druhú zažiť aké to je sprevádzať druhého pri uvoľňovaní emócií a byť pri tom v svojom strede a pokoji

A či sa to dá nejako využiť v bežnom živote? Odpoveď poznáte sami ☺

 

svaly snopec

 

Kurz sa koná: 26.3.-30.3.2019 

v deň príchodu od 9:00 a v deň odchodu do 15hod, program je bežne od 9-21:00h

Kde: chata v okolí BA (upresním) počet účastníkov 14 Cena kurzu: 400,-€, zľava pri platbe do 10.2.2019 je 20€, bližšie informácie o platbe pošlem obratom záujemcom Storno: menej ako 30 dní pred konaním 100% Ubytovanie: bude na mieste, predpokladám do 15€/noc, Strava: na mieste konania alebo v reštaurácii

Čo je ešte v cene kurzu: skriptá, občerstvenie, káva, čaj, maškrtiny, esenciálny olej vytestovaný pre skupinu na mieru

Kam posielať prihlášku alebo si pýtať ďalšie informácie: Marek Bohunický,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo sa spýtať na mobil: +421 910 210 830

 

Na všetkých sa srdečne teším

Marek z tieňa 2

 

 

Marek Bohunický,
lektor kurzu