find someone whoes deamons are kompatible with yoursPozývam vás na ďalší ročník akcie "Kraniosakrálna tantra".  Ide o pokračovanie úspešného workshopu, ktorým prešli jednotlivci i páry. Chcete v svojich vzťahoch viacej rozumieť a cítiť ako ich vylepšiť? Prípadne začať inak tie nové? Vítaní ste všetci, aj úplný začiatočníci.

 

   panva bezpecny dotyk              parovy dotyk na krku              dotyk prstov

 

Na workshope vám ponúknem reálne a funkčné cvičenia, ktorými sa naučíte vnímať pozadie svojich vzťahoch. Ako narábate s energiou, ako sa chrániť pred manipuláciou, ako si viacej užiť blízkosť prípadne nastaviť hranice. Je to stretnutie sa s tvojim telom, srdcom, intimitou, sexualitou a potrebami. S tvojim civilizovaným aj divokým Ja. 
Workshop je určený pre všetkých - single alebo vo vzťahoch. I keď je to pokračovanie, nieje potrebné aby si bol/a na prvej časti. Jediná podmienka je byť starší ako 18 rokov, Všetci máme v hĺbke spoločné jedno: chceme aby nám v živote a vo vzťahoch bolo krásne. A súčasne sa potrebujeme priebežne učiť byť k sebe nežný a podporujúci. Cez pohľad očí, dotyk a rozhovor. Pozývam ťa.
Terazí sa budeme viacej zaoberať skutočnými tokmi energie a pocitov. Učiť sa ako sa otvoriť v páre, prepojiť sa v oblasti panvy, srdca a spoločnej vízie vzťahu. Pre tých čo vzťahy nemajú, je to príležitosť si zaťaž tvoriť vzťahy podľa nového kritéria. Viacej podľa svojej pravdy.
Garantujem realistickú prácu s energiou ukotvenú v tele. Cvičeniami z pôvodnej tantry a múdrostia pomalosti kraniosakrálnej terapie. Zistil som že oba tieto prístupy je dôležité prepojiť. Slobodu dotyku a slova s jemnosťou a vnímaním.
- zdieľania v kruhu
- cvičenia samostatne i vo dvojiciach
- to najlepšie z tantry, kranioakrálnej terapie a konštelácií
- umenie nastaviť zdravé hranice
- rozlúčenie so starými vzťahmi
- spoznanie toho čo v hĺbke potrebujete a doteraz ste si buď nedovolili vypýtať alebo o tom ešte ani neviete
- tanec a hravosť podporené zodpovedným konaním
Lektor. Marek Bohunický
Kedy: 30.8.-1.9.2019    v prvý deň od 18h, potom 9 -18:30, končíme v nedeľu o 15h
Kde: v Bratislave, miesto upresním
Cena: 200€, early bird 180€ (pri platbe do 31.7.2019)
Storno: 3 týždne pred konaním 100% kurzovného
informácie a prihlášky: Marek Bohunický, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , +421 910 210 8
dotyk ruk
Chceš ešte viac informácií? Nech sa páči:

Čo vzťahom pomáha a čo nie? Ako dobre nastaviť vzťahové dohody aby sa vzťah podaril? Ako z Ja a TY spraviť My? Pozývam Ťa na 2,5-dňové stretnutie kde bude priestor prijímať a dávať, zazdrojovať sa, otvoriť sa novým dotykom, pocitom, pohybu či hlasu. Spoznať kde momentálne ste, čo potrebujete na rovine panvy, srdca a rozumu. Ako si tomu môžete otvoriť v každodennom živote pre seba a za seba. A potom to zdieľať ... dotyky, objatia, pohladenia... prítomnosť.

Podľa čoho si vyberáme? Ako sa dotýkame? Kde sa práve vo vzťahu nachádzame, kam nás to ťahá ako jednotlivcov a kam hýbe našim vzťahom Matka Zem?

Pozývam ťa spoznávať ako:

- nájsť seba samých cez podporujúci dotyk
- spoznať hranice a otvorenosť
- nájsť oporu, silu, hrdosť a bezpečie
- nájdenie svojho rytmu a väčšej láskavosti k sebe
- zlepšiť intimitu k sebe a iným ľuďom,
- premeniť sex na milovanie sa
- spoznať ľudí svojho kmeňa
- oslobodiť svoje telo a srdce a byť dostupný pre existujúci alebo nový vzťah

Budeme skúmať ako byť dobre sám, ako byť dobre sám za seba vo vzťahu a ako sa o vzťahy zodpovedne starať. Naozaj vzájomne cítiť a stretnúť. Ako sa môžeme stretnúť my, Duše v Telách navzájom? Neezotericky, reálne v hmote. Toto budeme skúmať a zažívať pomocou zážitkových cvičení a zdieľaní.

 video pozvánka TU

 

 tantra masaz chrbat

 zvedavo sa na všetkých teším

Marek spokojný

 

Marek Bohunický
lektor