Marek dotyk ruk

 

Pozývam vás na stretnutie, kde budeme trénovať lásku, intimitu, zraniteľnosť. Nehu aj divokosť. Budeme sa učiť byť pravdivý v tom čo sa v nás deje a čo potrebujeme. Preto budeme trénovať aj odvahu a schopnosť nastaviť hranice.

Je to stretnutie odvážnych aj hanblivých. A najmä hanblivo odvážnych :).

Za svoj život obyčajného muža a ani lektora som nestretol nikoho, o kom by som vedel že bol prekojený, dostal priveľa láskavej úctivej podpory a zdravého záujmu o seba. Mám dojem že niečo také doterajšie generácie ešte nepoznali. a preto je to na nás, či sa naučíme byť k sebe pozorný, láskavý, odvážny a dovolíme si učiť sa o sebe a vzťahoch. Náš život a zmysly su priamo ovplyvnené dostatkom dotyku, záujmu, zážitku že sme videný a počutý. že v tom nie sme sami. že sa podobné veci dejú i iným. Že sa potrebujeme navzájom.

Toto stretnutie nieje primárne o telesnej nahote, ani náhodou. je o našej schopnosti cítiť sa v tele, byť telesne pravdivý. O učení sa vypýtať si a odmietnuť. O vzájomnej podpore, učení sa, radosti a slasti. Stávaním sa dospelými v svojich potrebách a vzťahoch, sexualite a vo vzťahu k svojmu telu i duši.

Budeme sa učiť cítiť, nechať sa vidieť, dotýkať sa. Pretože nahota nieje ba o tele. Je o duši, pocitoch a nehe k sebe samým. A cez telo sa učíme prejaviť.

 

dotyk prstov

 

 

Na workshope budem kombinovať prvky:
- zdieľania v kruhu
- Kraniosakrálnej terapie
- bodyterapie a práce s hranicami
- šamanizmu a prvkov proces-orientovanej práce
- systemických konštelácií
- prvkov čínskej medicíny
- dychu, hudby a vôní
- základov tantry

 

intimita

 

Stretnutie je pre single aj páry. Úplný začiatočníci alebo skúsení. Všetci sme na jednej lodi. Každému je čo ponúknuť, vzájomne sa obdarovať.

Skupina bude malá, aby mal každý pre seba dosť času a priestoru. Maximálne 10 ľudí. Cena 140,- € na predĺžený víkend. Tak neváhajte :)

 

Viac k téme hovorím vo webinári s rovnakým názvom "Naked- nahé stretnutia":
https://youtu.be/iKezUAQQ-uE 

 

Kedy: 21.- 23.2.2020   piatok 18h - 21h, sob 9 - 19h a ned 9 - 15h
Kde: centrum Anima, Blumentalska 3 Bratislava
Kurzové: 140,-€   zľava pre pár - 20€

Storno: 30dní pred konaním 100% kurzového

Info a prihlášky na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo +421 910 210 830

 

teším sa na vás a spoločné objavovanie

lektor:

Marek Bohunický

 

Marek spokojný

 


viac o mne: https://marekbohunicky.sk/o-mne/ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Intimita Dotyk ako reč duše