E-mail

Udalosť

Názov:
Odo mňa k Vám
Dátum:
pia, 1. január 2016
Kategória:
Kurzy
Vytvorené
Marek Bohunický

Popis

Prosím, čítaj to svojim telom a srdcom, nie hlavou. Dovolíš mi tak, aby sme sa stretli ako dvaja ľudia, ako dve bytosti čo pozerajú cez svoje oči a cítia svojim srdcom. Ďakujem za tú možnosť...

Zážitok, pocitová skúsenosť toho ako si sám tvoríš ( dovoľuješ - zakazuješ) svoju hojnosť. Skrýva sa v tom súčasne schopnosť dokázať cítiť a kvalita láskavého pozorovateľa.

Dovolenie si uvidieť, precítiť ako hraješ svoje hry. Tak sa otvoriť vnímaniu zážitku širšieho kontextu svojho života. Kde sa práve nachádzaš? Ako? Kam smeruješ doterajším spôsobom žitia? Zaujíma Ťa to vôbec? Naozaj sa o seba pre seba zaujímaš?

Ak hľadáš svoju Cestu alebo spôsob ako po nej kráčať ľahšie a príjemnejšie, prípadne to na hlbokej ľudskej úrovni sdieľať s ostatnými. Spoznať to čomu veríš, čo Ťa ovplyvňuje z hĺbky nevedomia ako zatiaľ nespracovaný potenciál. Ako sa chrániš pred tým byť spontánne živým, múdrym, komunikatívnym, príťažlivým človekom. A ak sa Ťa ten zážitok dotkne - ak to dovolíš - zvoliť si ho ako nový spôsob bytia.

Áno, je to sila nového - v zraniteľnosti svojej pravdivosti objaviť Silu podobajúcu sa v začiatku jemnému potôčiku prechádjúcemu do rieky a neskôr do mora. Tam už cítime, zažívame, ako sme súčasťou celku, prírody, Vesmíru, Veľkého vedomia. Vzťahov.

Po Ceste nájdeš rôzne svoje malé ja, to dieťa, mladíka/dievčinu, otca/matku a i seba ako starého rodiča. Rône svoje role, osobné i z práce. Postupne si uvedomíš, ako ich v sebaobrane používaš tam, kde je to iba akási stratégia prežitia. Hra o energiu, pozornosť, moc či nemoc.

Ak si to dovolíš zažiješ a uvedomíš si, ako sa cez ne prejavuješ v dotyku, akú správu o Tebe nesie Tvoj dotyk, pohyb, hlas i mimika. Pomocou druhých začneš spoznávať Seba i to čo nie si, svoju vedomú i nevedomú realitu.

A tak v kruhu ľudí, ktorí sa tiež chcú žiť inak, sú ochotný vystaviť sa, nechať sa dotknúť i dotknúť sa - budeš môcť spoznať svoje odpovede. A nájsť nové otázky. Veď tie sú to, čo dáva Tvojmu životu pohyb vpred či vzad, či nie?

Srdečne Ťa pozývam na skupinové stretnutia ľudí.

Marek Bohunický
www.skolacloveka.sk

Registrácia


Go to top