dotyk rukŽeny a muži,
pozývam vás na tretí ročník akcie "Kraniosakrálna tantra". Je to stretnutie sa s Vašim Telom, Srdcom, intimitou, sexualitou a potrebami. S vaším civilizovaným Ja a divokým Ja.

Kurz je určený pre všetkých - single alebo vo vzťahoch. Jediná podmienka je starších ako 18 rokov, V rôznych vzťahových zoskupeniach alebo štýloch, hetero, gay, lesbian, trojky alebo voľné vzťahy. Pretože všetci máme spoločné jedno: chceme predsa aby nám v živote a vo vzťahoch bolo krásne.

Budeme skúmať ako byť dobre sám, ako byť dobre sám za seba vo vzťahu a ako sa o vzťahy zodpovedne starať. Naozaj vzájomne cítiť a stretnúť. Ako sa môžeme stretnúť my, Duše v Telách navzájom? Toto budeme skúmať a zažívať pomocou zážitkových cvičení a zdieľaní.

 
Čo vzťahom pomáha a čo nie? Ako dobre nastaviť vzťahové dohody aby sa vzťah podaril? Podľa čoho si vyberáme? Kde sa práve vo vzťahu nachádzame, kam nás to ťahá ako jednostlivcov a kam hýbe našim vzťahom Matka Zem? Ako dokázať byť v svojom strede, milujúci a súčasne si ustáť seba a svoje potreby? Ak Ťa zaujímajú témy ako:
 
 
dotyk prstov
 

- nájsť seba samých cez podporujúci dotyk
- oblečenie sa do svojho tela
nájsť oporu, silu, hrdosť a bezpečie
- nájdenie svojho strateného rytmu a väčšej láskavosti k sebe
uzdraviť svoje telo, dušu i myseľ 
- zlepšiť intimitu k sebe a iným ľuďom,
premeniť sex na milovanie sa 
- spoznať ľudí svojho kmeňa 
oslobodiť svoje telo a srdce a byť dostupný pre existujúci alebo nový vzťah?

 

parovy dotyk na krku                                                                  dotyk ruk


Počas klasických kurzov kraniosakrálnej terapie nemáme úplne slobodný priestor na skúmanie slasti a sexuality, dotyky v intímnejších partiách ako sú prsia, tvár, panva alebo stehná a zadok. A pritom sú to partie, ktoré majú veľkú dôležitosť v každodennom živote.
 
A v tantre zase nemáme dostatok priestoru na načúvanie a nasledovanie Dychu života, jemnosť a možnosť nič nerobiť ak to tak budete cítiť. 
 
...tu pre vás ponúkam koncentrát, pointu skĺbenia dvoch učení ktoré ma veľmi ovplyvnili - tantry a kraniosakrálnej terapie pre krajšie vzťahy. So sebou i inými :)
 

                             ukazka dotu hlavy v kruhu                    ukazka pre skupinu

Teraz Vás pozývam na 3-dňové stretnutie kde bude priestor prijímať a dávať, zazdrojovať sa, otvoriť sa novým dotykom, pocitom, pohybu či hlasu. Spoznať kde momentálne ste, čo potrebujete na rovine panvy, srdca a rozumu. Ako si tomu môžete otvoriť v každodennom živote pre seba a za seba. A potom to zdieľať ... dotyky, objatia, pohladenia... prítomnosť.

Necháme sa viesť tým čo nás i tak vedie. Ako vždy. Ale predsa len nás bude čakať:

- kruh zdieľania
- práca s hranicami
- schopnosť vypýtať si čo budete potrebovať
- dotyky, masáže a vzájomná podpora

- práca s hanblivosťou, smútkom, hnevom i radosťou
- šamanské cvičenia 
- tanec, hry a prekvapenia

Ak sa zaujímaš, napíš a príď. Si vítaná/ vítaný.

 

kruh zdieľania

 

                                                              

Kedy: 3.-5.5.2019
piatok - od 9:30- 18h
sobota – 9:30- 20h
nedeľa – 9:30- 15:30h
Kde: Bratislava, ešte upresním, skupina max. 14 účastníkov/čok
Cena: 200,-€
- pred stretnutím budú účastníci dostávať mailom rôzne informácie a cvičenia na doma.

Prihlášky a bližšie informácie: Marek Bohunický, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , mobil: +421 910 210 830

Storno: 3 týždne pred konaním 100% kurzovného

Platbou kurzovného účastník/čka berie na vedomie a súhlasí s nasledovným:
- seminár nenahrádza lekársku ani psychoterapeutickú starostlivosť. Účastník/čka sa zaväzuje informovať organizátora o akýchkoľvek závažných fyzických či psychických problémoch alebo liečbe, ktorú podstupuje
- Účasť na seminári je dobrovoľná a môže byť veľmi zážitková. Účastník/čka berie zodpovednosť za všetko čo robí
- Účastník môže seminár kedykoľvek opustiť. Platba za seminár sa v tomto prípade nevracia.
- lektor má právo ukončiť účasť účastníka/čky, keď to uzná za vhodné. V tomto prípade bude účastníkovi/čke vrátená adekvátna časť kurzovného.


zvedavo sa na všetkých teším

Marek Bohunický
lektor

 

srdcia z ruk